Lokalizacja była idealna do zwiedzania innych miejsc. Bardzo cicho.
Pierwszej nocy obawialiśmy się używania palnika na drewno, ponieważ nigdy wcześniej go nie używaliśmy. Drugiej nocy było zimno, ale okazało się, że jest łatwy w użyciu, bardzo ciepły i przytulny.